İstanbul Burun Estetiği Merkezi

| Burun Estetiği İle İlgili Genel Bilgiler |

Burun Estetiği Fiyatları

Posted by admin Yorumlar Kapalı

Burun Ameliyatı Fiyatları

En Cazip Burun Ameliyatı Fiyatları

Son yıllarda oldukça sık kullanılan ameliyatlardan biri olan estetik cerrahi artık neredeyse her bölge için geliştirilmiş durumda. Buna gelişen teknolojik şartlar neticesinde burun estetiği de dahil edilmiş durumda. Pek çok insan burnu ile ilgili estetik problemleri yaşamakta ve çevresindeki insanların kendi burunlarıyla alay ettiklerini düşünmektedir. Bu nedenle burun estetiği bu tarz durumlarda olan çoğu insan için umut ışığı olabiliyor. Gelişen teknolojilerle elbette burun estetiği de kişilerin isteğine göre kolayca halledilebilmekte ancak buna paralel olarak fiyatlar da estetik ameliyatı olmak isteyen insanlarca son derece yüksek bulunmaktadır. Özellikle burun ameliyatı fiyatları orta gelirli ailelerden bu ameliyatı yaptırmak isteyenleri bu isteklerinden vazgeçmeye sevk edebilmektedir.

Burun ameliyatı yaptırmak isteyen ve bu konuda fiyat bilgisi olmayan bireyler için küçük bir araştırma yaptık ve ülkemizde bu ameliyatı yapan hastane ve sağlık merkezlerinin genel fiyat politikası hakkında bilgi topladık. Öncelikle belirtmek isteriz ki bütün hastaneler net bir fiyatta birleşebilmiş değildir. Ameliyatın kolaylık – zorluk derecesi ve istediğiniz şeklin olabilme ihtimaline göre belli bir fiyat biçilmektedir. Buna göre ülkemizdeki burun estetiği ameliyatı fiyatları 2000 TL ile 15000 TL arasında farklılık gösterebilmektedir. Uygun fiyata yapabilen sağlık merkezleri olduğu gibi yüksek bedeller isteyen hastaneler de bulunmakta. Elbette ki işin kalitesi ve doktorların tecrübe ya da becerisine göre fiyatlar değişebilmektedir.

Burun estetiği konusunda yurt dışında daha uygun fiyatlara ameliyat olabileceğinizi düşünüyorsanız kesinlikle yanılıyorsunuz. Şayet burun ameliyatı olmak için yurt dışına çıkacaksanız pek çok işlem için ve yolculuk için yapacağınız masrafları da bu ameliyatın masraflarına dahil edip öyle değerlendirme yapmalısınız. Zira ülke içinde bu ameliyatı yapabilmek için hastane ücreti dışında çok büyük bedeller ödemeniz gerekmez. Avrupa ve Amerika’da doktorların gelir düzeyi son derece yüksek olduğu için isteyecekleri bedeller de bu nedenle son derece yüksek olacaktır. Hali hazırda dolar ve Avronun TL karşısındaki bariz değeri nedeniyle neredeyse iki katı fiyatlara yurt dışında ameliyat olabilirsiniz. Bu nedenle ülkemizdeki hastanelerin uygun fiyat politikalarından faydalanarak burun ameliyatı olmanızı öneririz.

Gelen aramalar

Categories: Estetik

Comments are closed.

    İSTANBUL BURUN ESTETİĞİ MERKEZİ
    0 212 213 25 25

Popular Posts

İstanbul Beşiktaş

İstanbul Beşiktaş Burun Estetiği Merkezi Talihsiz bir kaza sonucu olarak ya ...

İstanbul Bayrampaş

İstanbul Bayrampaşa Burun Estetiği Merkezi Yüzümüzün en karakteristik organlarının başında gelir ...

Esteyourlife Estetik

EsteYouLife Estetik ve Güzellik Merkezi   ESTETİK CERRAHİ Burun Estetiği Göz Kapağı Estetiği Badem Göz ...

İstanbul Fatih Buru

İstanbul Fatih Burun Estetiği Merkezi İnsanın yaşamı boyunca büyümeyi sürdüren tek ...

İstanbul Silivri Bu

İstanbul Silivri Burun Estetiği Merkezi Her geçen gün gelişim kat eden ...